O nas

WITAMY ! DLACZEGO MY ?

Firma Gissnet jest operatorem usług telekomunikacyjnych i internetowych działającym na terenie Głuchołaz i miejscowościach przyległych. Marka została stworzona przez ambitnych pasjonatów, którzy od ponad piętnastu lat działają na rynku usług IT i Telco. Dysponując zdobytą wiedzą i osiągniętym doświadczeniem zdecydowaliśmy się świadczyć usługi internetowe na najwyższym poziomie w oparciu o nowoczesną sieć światłowodową i bezprzewodową.

Świadczone przez nas usługi przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych, dla których nieprzerwany dostęp do informacji ma kluczowe znaczenie.

MISJA NASZEJ FIRMY

Główną misją firmy Gissnet jest dostarczanie taniego i nielimitowanego dostępu do Internetu mieszkańcom domów wolnostojących, firm oraz instytucji na terenie Głuchołaz i sąsiadujących miejscowości. Naczelną zasadą naszej firmy jest rozwój oraz stałe podnoszenie jakości usług poprzez inwestycje i wdrażanie najnowszych technologii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu IT oraz indywidualnemu podejściu do klienta nasze usługi i rozwiązania gwarantują zadowolenie naszych klientów.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY !!!

Nie działamy jak wielkie korporacje telekomunikacyjne. Jesteśmy elastyczni i swoje działania dostosowujemy do Klienta i projektu, który realizujemy. Zawsze staramy się wychodzić poza oczekiwania, a nie tylko je spełniać. Nie traktujemy naszych Klientów w sposób bezosobowy. U nas każdy może liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb oraz na pełną elastyczność.

ZASIĘG

Nasza sieć obejmuje  obszar Głuchołaz i okolic. W zależności od lokalizacji i możliwości technicznych do sieci Gissnet mogą przyłączyć się zarówno mieszkańcy domków jednorodzinnych bloków mieszkalnych, budynków wielorodzinnych, a także instytucje i firmy.

INFRASTRUKTURA

Nasza infrastruktura telekomunikacyjna opiera się o światłowodową sieć szkieletową, której budowa została rozpoczęta w 2012 roku. Stworzyliśmy ją aby zapewnić Państwu stały Internet o wysokich parametrach. Nieustannie powiększamy naszą sieć o kolejne węzły linii światłowodowych, tak aby zapewnić jak największej liczbie mieszkańców naszego miasta usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Poprzez kolejne inwestycje staramy się uzyskać pożądaną niezawodność działania oraz dalsze możliwości rozwoju naszej sieci. Połączenia między węzłami realizujemy za pomocą urządzeń pozwalających na transmisję o przepływnościach giga bitowych.