GŁUCHOŁASKA INTERNETOWA SIEĆ ŚWIATŁOWOWODOWA

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, świadczącym usługi w zakresie szerokopasmowego dostępu do Internetu, transmisji danych, rozwiązań pozwalających na stabilną pracę  oraz szybką i bezpieczną komunikacje z całym światem.
 
Dostęp do Internetu to stałe podłączenie z zasobami sieci Internet o gwarantowanej przepływności – CIR 100%/24h. Oparte jest na niezawodnej technologii światłowodowej, pozwala na swobodną wymianę informacji z całym światem. Usługa zapewnia najszybszy na rynku transfer danych w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Wydzielone łącza na świat są przeznaczone wyłącznie dla potrzeb naszych Klientów. Oznacza to pełną niezależność od przeciążonych sieci innych operatorów.
 
Naszym głównym atutem jest sprawdzona, niezawodna, NIEZALEŻNA OD INNYCH LOKALNYCH OPERATORÓW SIEĆ ŚWIATŁOWODOWA łącząca  lokalizacje ze stacjami bazowymi znajdującymi się w najbardziej atrakcyjnych biznesowo lokalizacjach w Głuchołazach. Nasza sieć światłowodowa pozwala na pełną kontrolę parametrów transmisji oraz zachowanie wysokiej jakości świadczonej usługi. Obecnie świadczymy usługi w oparciu o łącza  DWÓCH NIEZALEŻNYCH DOSTAWCÓW internetu w Polsce. Dzięki temu nasza sieć jest bezpieczna i niezawodna.
 
Platforma telekomunikacyjna pozwala na transmisję danych poprzez łącza o przepustowości portów od 155 Mb/s. Umożliwia przesyłanie wszystkich rodzajów danych – nie tylko dowolnego typu informacji zawierających bardzo duże zbiory danych, ale także obrazu i dźwięku, a co za tym idzie – stosowanie internetowych technik multimedialnych.
 
Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania gwarantując usługę o najwyższej jakości i bezpieczeństwie w zakresie kompleksowych usług telekomunikacyjnych dla Państwa firmy, w myśl naszej zasady, że Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym celem.
 
Będzie nam miło, jeśli skierujecie Państwo do nas swoje zapytania.